ЦЕЛА ИТАЛИЈА СЕ КЛАЊА СРБИНУ: Чудо које је Сергеј Милинковић Савић извео на мечу Серије А (ВИДЕО)

31. 08. 2022. у 19:34 >> 20:41

СЕРГЕЈ Милинковић Савић има много фудбалских квалитета, са правом је један од најбољих репрезентативаца Србије, али потезом који је извео у среду посебно је задивио Италију.

Foto AP

Његов Лацио је гостовао Сампдорији, а тај првенствени меч обележио је управо српски ас.

Играо се 21. минут када је екипа из Рима отпочела напад са своје половине, лопта је упућена ка Милинковићу Савићу, а овај, на 40-ак метара од гола ривала, реаговао је фантастично.

Окренут лицем ка сопственој половини терена, само је петом "продужио" лопту ка саиграчу који је већ трачао ка супарничком шеснаестерцу, Ћиру Имобилеу.

Нестварна асистенција потпуно је збунила екипу Сампдорије, па је искусни Имобиле, без игде икога од чувара, лако искористио ову асистенцију српског аса за довођење Лација у вођство од 0:1.

Како је то Милинковић Савић мајсторски извео петом - погледајте и сами у снимку до ког вас води клик на ову реченицу, или у твиту који је пред вама:

На крају се Сергеј и није баш радовао као што му се чинило да ће бити случај: у првом минуту судијске надокнае времена, 91. од почетка меча, резервиста Сампдорије Габијадини је својим голом изборио реми - 1:1.

Попут њега, са клупе је у тим Ђеновљана ушао и Филип Ђуричић, и то од 61. минута.

Бонус видео: Кад је у халу ушао војни оркестар, "гробари" и "делије" загрмели као један!