"ВЕЧИТИ" У КЛИНЧУ ПРЕД ДЕРБИ: Звезда одбила Партизан, ево када се игра највећа светковина српског фудбала
Партизан ће утакмицу 8. кола Супер лиге Србије играти 28. августа у 17 часова у Крагујевцу против Радничког, Црвена звезда дан раније у 20.30 дочекује Јавор на Маракани.
FOTO: M. Vukadinović
После европских утакмица и повратка на српску фудбалску сцену, вечити ривали већ наредне среде планирани су за нови дерби изазов.
Управо згуснут распоред проузроковао је захтев Партизана за пролонгирање вечитог дербија за 24 сата, пише "Спортски журнал".
Уместо у среду, Партизан је затражио да се вечити дерби са Црвеном звездом одигра дан касније, у четвртак – 1. септембра.
Чинило се да ће тако и да буде... Све док у Партизан није стигла информација из Заједнице Супер лиге да Црвена звезда одбија померање и да ће се дерби, ако клуб из Љутице Богдана остане доследан – играти у среду – у 20 часова, пише исти извор.
БОНУС ВИДЕО: Реакција "делија" после елиминације Звезде у плеј-офу за Лигу шампиона од Макабија
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ВЕЛИКИ ТРЕНУТАК: Српски клуб вечерас дебитује у Европи!
СВОЈ први меч икада у европским такмичењима екипа Железничара одиграће против Браге коју дочекује на "СПК Младост" у првом мечу другог кола квалифкација за Лигу конференција (21.00).
22. 07. 2026. у 08:56 >> 08:56
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ЗАВИЈЕН У ЦРНО! Преминуо легендарни енглески репрезентативац!
Само дан после завршетка Светског првентства у фудбалу стигле су тужне вести са Острва.
20. 07. 2026. у 16:32
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
22. 07. 2026. у 11:46 >> 23:04
Коментари (2)