"БОЉИ СМО ОД ЗВЕЗДЕ, ТРЕБАЛО ЈЕ ДА БУДЕ 4:2": Звезда Макабија открила шта им је тренер на полувремену рекао у свлачионици

18. 08. 2022. у 08:38

ЦРВЕНА звезда је после првог полувремена имала све у Израелу. Шампион Србије је водио, а онда за 45 минута све се срушило као кула од карата, па Макаби са предношћу 3:2 долази у Београд.

БОЉИ СМО ОД ЗВЕЗДЕ, ТРЕБАЛО ЈЕ ДА БУДЕ 4:2: Звезда Макабија открила шта им је тренер на полувремену рекао у свлачионици

Реванш меч  је следећег уторка на Маракани, а правило гола у гостима више не важи, па црвено-белима победа од једног гола разлике гарантује продужетке, а у случају два и више српски шампион би извадио карту за Лигу шампиона.

- Била је луда и невероватна утакмица. Забавили смо се и победили. Било је лепо играти у плеј-офу, видећемо шта нас чека... Ко је бољи? Ми смо бољи тим по мом мишљењу", рекао је Тиарон Шери за израелске медије после меча.

"Играли смо сјајно и морамо да 'убијемо' меч у реваншу. Неће бити лако, борићемо се као луди".

Његов саиграч Долев Хазиза такође је похвалио невероватну атмосферу коју је направило скоро 30.000 навијача на трибинама, а признаје да је било тешко играти против тима који зна да казни сваку вашу грешку и зато је Звезда на паузу отишла са предношћу 2:1 - головима Пешића и Канге.

- Барак нас је организовао на полувремену и питао нас шта ми хоћемо са нашим каријерам. Хоћемо ли напред или назад да играмо Лигу Европе? Погледали смо се и схватили можемо", рекао је Хазиза и рекао да мисли да су били бољи.

- Да је још Рукавицја ушао раније, било би 4:2 за нас".

Бонус видео: Мајсторија Пешића отворила Звездину голеаду против Вождовца, као увод за гостовање Макабију у Израелу

РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Овим потезом слудео оне који деле санкције Русима

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а предстојеће Олимпијске игре - Париз 2024, посебно су занимљиве ових дана, због "руске ситуације".

24. 04. 2024. у 13:44