КАД СИН САВЕТУЈЕ ОЦА: Карло Анчелоти открио ко је кумовао победи Реала против Алмерије

16. 08. 2022. у 17:20

КАРЛО Анчелоти је "алфа" Реал Мадрида, али је изгледа Давиде Анчелоти "омега" првака Шпаније и Европе.

Легендарни италијански стручњак је синоћ водио свој тим до тријумфа у гостима против Алмерије (2:1), а преокрет после вођства домаћина на полувремену режирали су Бензема у 61. и Давид Алаба у 75. минуту.

Аустријанац се на терену појавио као резервиста само 30 секунди пре победоносног гола, који је постигао скидањем паучине из горњег десног угла, из сјајно изведеног слободног ударца.

Анчелоти је одмах после утакмице признао да је овај детаљ чист "изум" његовог сина, иначе помоћника Давидеа, који му је пре тог прекида сугерисао да Алаба одмах уђе на терен и шутира ка голу.

- Код нас је хијерархија таква да је Бензема први, а Крос други извођач прекида. Алаба је са клупе пошао ка терену и пренео поруку мог сина. Послушали су га и сада можемо само да се радујемо голу за победу и освојеним бодовима - открио је старији Анчелоти за шпанске медије.

БОНУС ВИДЕО: Петрић: Честитате ми на победи голом у 95 минуту... Хвала