У МИНУТ ДО 12: Овако је Светозар Марковић донео три злата вредна бода Партизану (ВИДЕО)

14. 08. 2022. у 21:38

ФУДБАЛЕРИ Партизана данас су на гостовању екипи Младост ГАТ-а имали императив победе после низа лоших резултата и чињенице да преко 300 минута у домаћем шампионату нису затресли мрежу.

Играо се пети минут судијске надокнаде када је Дијабате послао сјајан центаршут у шеснаестерац који је дочекао Светозар Марковић и главом, буквално у последњим секундама донео велику радост црно-белима.

Резултати шсестог кола Суперлиге: Младост Лучани - Радник 3:2 (Бојовић 31. пенал, Гордић 53, Веснић 87 - Недељковић 26, Јањић 86), Спартак - Јавор 2:2 (Срећковић 13, Тодороски 30 - Гигић 22, Елиомар Силва 67), Младост ГАТ - Партизан 0:1 (Марковић 90+5).

Понедељак: Раднички Крагујевац - Чукарички (17.00).

Субота: Црвена звезда - Вождовац 4:0, Колубара - Војводина 2:2, Напредак - ТСЦ 0:0.

Петак: Раднички Ниш - Нови Пазар 1:3.

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00