У МИНУТ ДО 12: Овако је Светозар Марковић донео три злата вредна бода Партизану (ВИДЕО)

14. 08. 2022. у 21:38

ФУДБАЛЕРИ Партизана данас су на гостовању екипи Младост ГАТ-а имали императив победе после низа лоших резултата и чињенице да преко 300 минута у домаћем шампионату нису затресли мрежу.

Играо се пети минут судијске надокнаде када је Дијабате послао сјајан центаршут у шеснаестерац који је дочекао Светозар Марковић и главом, буквално у последњим секундама донео велику радост црно-белима.

Резултати шсестог кола Суперлиге: Младост Лучани - Радник 3:2 (Бојовић 31. пенал, Гордић 53, Веснић 87 - Недељковић 26, Јањић 86), Спартак - Јавор 2:2 (Срећковић 13, Тодороски 30 - Гигић 22, Елиомар Силва 67), Младост ГАТ - Партизан 0:1 (Марковић 90+5).

Понедељак: Раднички Крагујевац - Чукарички (17.00).

Субота: Црвена звезда - Вождовац 4:0, Колубара - Војводина 2:2, Напредак - ТСЦ 0:0.

Петак: Раднички Ниш - Нови Пазар 1:3.

СТРАШАН РУСКИ НАПАД: Ваздушно-космичке снаге жестоко удариле- уништени непријатељски положаји, има погинулих

МИНИСТАРСТВО одбране Русије саопштило је да су његове Ваздушно-космичке снаге у понедељак гађале положаје терористичке организације Џабхат ал-Нусра у Идлибу, убивши и ранивши већи број терориста те организације и уништивши њихове положаје.

04. 10. 2022. у 22:56

КО ЈЕ ГЛАСАО ЗА ОВО? Говор Лиз Трас прекинули критичари, ево како им је одговорила

"КО ЈЕ ГЛАСАО ЗА ОВО?" Говор Лиз Трас прекинули критичари, ево како им је одговорила

БРИТАНСКА премијерка Лиз Трас обећала је у среду да ће провести Британију кроз "олујна времена" и преобразити британску економију, у покушају да поврати ауторитет у својој странци која се побунила након хаотичних првих месец дана на власти.

05. 10. 2022. у 17:47