ТОТАЛНА ЛУДНИЦА У ДЕРБИЈУ ЛОНДОНА: Страсти какве Премијер лига није видела! Тухел и Конте у клинчу (ВИДЕО)

14. 08. 2022. у 19:54

ФУДБАЛЕРИ Челсија и Тотенхема одиграли су невероватан лондонски дерби, а после праве фудбалске буре коначан резултат био је 2:2.

Све је почело голом у 19 минуту за Челси. Марк Кукуреља најновија аквизиција плаваца центрирао је у шеснаестерац из корнера, а лопту је страшним волејем закуцао такође човек који је овог лета дошао на Стамофрд бриџ - Калиду Кулибали.

Тотенхем није постојао на терену све до 68. минута, када је очигледан фаул на Каиу Хаверцу, главни судија меча пропустио да досуди, дозволио да се игра настави, а само 30 секунди касније уследио је топовски удар Пјер Емила Хојбјерга и певци су стигли до изједначења.

Томас Тухел и Антонио Конте, потом су се нашли у клинчу, и само захваљујући реакцији стручних штабова двеју екипа спречен је сукоб два темперамента стратега.

А онда, Рис Џејмс доноси нову предност Челсију, Тухел је потом демонстративно протрчао поред Италијана и додатно навукао гнев на себе.

Све је кулминирало након што је Хари Кејн у 96. минуту након корнера Ивана Перишића донео ерупцију одушевљења гостујућим навијачима.

Судија је убрзо свирао крај, а онда је настао тотални хаос на стадиону Стамфорд бриџ. Томас Тухел и Конте су кренули да се рукују, али после свега, ни то није могло да прође без инцидента.

Кренуо је нови сукоб тренера, а онда су настала још хаотичнија дешавња, када су учешће узеле целокупне клупе и играчки кадрови два велика лондонска ривала, па погледајте како је све то изгледало.

БОНУС ВИДЕО: ДИБАЛА ГРОЗНИЦА: Спектакуларан дочек за новог фудбалера Роме

ПУТИН ОДГОВОРИО НА ПОНИЖАВАЊЕ РУСИЈЕ: Ево шта је поручио светским моћницима спорта пред Олимпијске игре Париз 2024

ПУТИН ОДГОВОРИО НА ПОНИЖАВАЊЕ РУСИЈЕ: Ево шта је поручио светским моћницима спорта пред Олимпијске игре "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. А како најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уопште нису наивне, последња дешавања и досад највеће понижење за спортисте Руске Федерације довели су и до реакције руског председникам Владимира Путина.

18. 03. 2024. у 15:33