ПОРАЖАВАЈУЋЕ И СРАМОТНО: За кога играју Суперлигаши, Партизан и Звезда магнет за публику
ПРАВО је питање, за кога се у Србији игра фудбал? Претходно коло одиграли су суперлигаши без Звезде и Партизана, они су због обавеза у Европи прескочили 5. коло Мозарт бет Суперлиге Србије, а то се свакако одразило на посету.
ФОТО: А. Илић
По подацима доступним на званичном сајту Суперлиге, као и оним доступним у медијима долази се до поражавајућих података. Стара је флоскула да се фудбал у Србији игра за породицу и пријатеље фудбалера, а прошло коло показало је да је то донекле и тачно.
Војводина и Црвена звезда, односно дуел Партизана и Напретка одложени су, а навијачи нису похрлили на преостале мечеве, комбиновано, на шест мечева само на два виђено је око 1000 навијача, док остали нису ни приближно "испунили" трибине.
Радник је у Сурдулици дочекао Колубару пред око 200 навијача, а како су посећени остали стадиони погледајте у наставку текста.
ПОСЕТА НА СТАДИОНИМА СУПЕРЛИГЕ 5. коло.
Вождовац - Раднички 1923 - 400 гледалаца
ТСЦ - Нови Пазар 1000
Младост - Раднички Ниш 300
Радник - Колубара - 200
Чукарички - Спартак 350
Јавор - Младост ГАТ - 1000
Војводина - Црвена звезда - ОДЛОЖЕНО
Партизан - Напредак - ОДЛОЖЕНО
Укупно - 3250
БОНУС ВИДЕО: ПИКСИ, ВИДИМО СЕ, БРАТЕ! Кад Драган Стојковић Пикси дође на меч Радничког из Ниша
Препоручујемо
ОВО ЈЕ ЋЕРКА ЈОВАНА МЕМЕДОВИЋА: Ретко је виђамо, а краси је ИЗРАЗИТА лепота
09. 08. 2022. у 08:33
АМЕРИКАНЦИ НЕ ПОШТУЈУ НИКОЛУ: Сезона још није почела, а Јокић је већ отписан
12. 08. 2022. у 13:43 >> 13:47
НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!
НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Маверикса који се састају у "Американ ерлајнс центру" два сата после поноћи.
23. 12. 2025. у 14:30
ХАОС! Партизан се сели, разлог је - Динамо Загреб!
Најновије вести из света спорта су сасвим несвакидашње, а иако је Србија у питању, односно Партизан, и те како на најновију одлуку утичу и навијачи из Хрватске, али и Грчке и Аустрије.
23. 12. 2025. у 14:17
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (3)