ЗВЕЗДА ВЕЋ МОЖЕ ДА СЛАВИ: Шампиону Србије стигле лепе вести из Јерменије

30. 07. 2022. у 21:56

ОХРАБРУЈУЋЕ вести стижу на "Маракану" пред европску премијеру...

Ривал Црвене звезде у трећем колу квалификација за Лигу шампиона није направио баш најбољу увертиру за гостовање на стадиону "Рајко Митић" наредне среде.

Изгледа да је претходни европски окршај против Диделанжа оставио последице на скраћену ротацију будућег противника београдског великана.

Пјуник је поразом почео сезону у јерменском првенству пошто их је вечерас на њиховом терену надиграо Арарат Јереван 1:0 (0:0). Једини погодак за гостујућу екипу постигао је Хакобјан у 71. минуту, а треба истаћи и да Пјуник током 90 минута није деловао као тим који може озбиљније да угрози гол ривала.

Треба додати и да је у односу на меч у Луксембургу, добрано промењена стартна постава шампиона Јерменије, па је јасно да се главни адути чувају за пакао "Маракане".

Било како било, Црвена звезда делује беспрекорно, машина се тек пали, гол разлика је импресивна 17:1, а кикс наредног ривала може само да буде додатна доза самопоуздања изабраницима Дејана Станковића.

БОНУС ВИДЕО: ТРЕНЕР ЗВЕЗДЕ ЗАДОВОЉАН: Станковић изнео утиске после убедљиве победе над Колубаром