МОДРИЋ ЗАБРИНУО ЧЕЛНИКЕ РЕАЛА: Ипак, све се добро завршило по фудбалера

29. 07. 2022. у 13:35

КАПИТЕН хрватске фудбалске репрезентације Лука Модрић, који се са Реал Мадридом припрема у Сједињеним Америчким Државама, пропустио је тренинг због повишене температуре, па се прикључио саиграчима на поподневном тренингу када је отклоњена сумња на заразу коронавирусом.

МОДРИЋ ЗАБРИНУО ЧЕЛНИКЕ РЕАЛА: Ипак, све се добро завршило по фудбалера

Foto AP

Модри је са својих 36-година најстарији фудбалер "краљевића". Он је пропустио тренинг у Лос Анђелесу, а његов тест на ковид 19 био је негативан, рекли су из Реал Мадрида новинарима.

Везни играч је затим дошао на поподневни тренинг те нормално вежбао са саиграчима припремајући се за пријатељску утакмицу са Јувентусом.

Камп Реал Мадрида је посетио његов бивши 33-годишњи играч Гарет Бејл, који је овог месеца прешао у Лос Анђелес. "Краљевски клуб" је објавио фотографију на којој се види како се срдачно поздрављају Модрић и Бејл. Њих двојица су играла заједно у Реал Мадриду од лета 2013, а пре тога и у лондонском Тотенхему.


БОНУС ВИДЕО: Новак играо тенис у Високом

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (0)

МИ СМО ДЕЦА ОБИЛИЋА, НЕ КОПИЛАД ГРУХОЊИЋА Објављена антиблокадерска химна о победи православља над Пицулиним слинама (ВИДЕО)