СИТИЈУ СЕ ЦРНО ПИШЕ: Пред сусрет са "грађанима", Бајерн бројао до шест - Мане постигао дебитантски гол (ВИДЕО)

21. 07. 2022. у 08:53

НА пријатељском мечу одиграном у Хјустону пред више од 60.000 навијача, енглески фудбалски шампион Манчестер сити је победио мексички Клуб Америка са 2:1.

СИТИЈУ СЕ ЦРНО ПИШЕ: Пред сусрет са грађанима, Бајерн бројао до шест - Мане постигао дебитантски гол (ВИДЕО)

Оба гола за „грађане” је постигао белгијски везни фудбалер Кевин де Брујне (у 30. и 45. минуту игре), док је за Америку стрелац био Хенри Мартин у 43. минуту.

Ново појачање енглеског првака Ерлинг Холанд није улазио у игру, а очекује се да ће дебитовати у суботу против Бајерн Минхена.

Наредни Ситијев супарник је у Вашингтону победио Ди-Си Јунајтед са 6:2.

Нова појачања Садио Мане и Матајс де Лихт постигли су дебитантске голове, а у стрелце су се уписали и Марсел Сабицер, Серж Гнабри, Џошуа Зиркзе и Томас Милер.

БОНУС ВИДЕО: "Петарда" на Маракани