ЛАЛАТОВИЋ НЕ ЗНА ЗА КРАЈ МУКА: Борац испао из Европе, а сада и ово...

18. 07. 2022. у 22:44

НИЖУ се проблеми за Ненада Лалатовића и Борац из Бањалуке. Након елиминације из Европе уследила је бламажа и у домаћем првенству. Иако су имали вођство од 2:0 Лалатови пулени ремизирали су против Слоге из Добоја

Утакмица која је требало да опорави Бањалучане од европске бруке претворила се у праву ноћну мору. Због радова на стадиону у Добоју, Слога је Борац дочекала у Модричи.

Борац је имао прво полувреме из снова. Већ у петом минуту Мелег је добро извео корнер, Пишчевић је пронашао заборављеног Војиновића за 1:0. Само 11 минута касније Борац је удвостручио предност, а стрелац је био Мелег из слободног ударца.

До полувремена је имао је Борац прилику да реши меч. Мркаић је погодио стативу.

А онда се у другом полувремену све окренуло. Слога се ослободила притиска, почела да напада, што је искористио Стевановић у 60. минуту да мирно погоди за 1:2.

Радост домаћина се није ни стишала, а већ је било 2:2 већ у следећем нападу.

Поново је спавала одбрана Борца, а Милаковић је главом изједначио резултат и шокирао Борац који до краја меча није успео да се опорави.

БОНУС ВИДЕО: Парни ваљак у Хумској