ЛАЛАТОВИЋ НА МЕТИ НАВИЈАЧА БОРЦА: Лешинари огорчени на тренера - "Не враћај се!"

М. Б.

15. 07. 2022. у 17:48

АМБИЦИОЗНО је Ненад Лалатовић загазио у нови професионални изазов на клупи бањалучког Борца, а и пре него што је започео сезону у првој лиги БиХ, доживео је бламажу, од које ће му остати ожиљак за целу каријеру.

ЛАЛАТОВИЋ НА МЕТИ НАВИЈАЧА БОРЦА: Лешинари огорчени на тренера - Не враћај се!

Пад са првог степеника на европској сцени, после пораза на пенале од представника Фарских Острва Б36 у квалификацијама за Лигу конференција, изазвао је огроман гнев међу навијачима овог клуба да је велико питање шта и како може да спере ту срамоту.

Борац је на крајњи север Европе, на Фарска Острва, отпутовао са комфорна два гола предности остварена у првом мечу у Модричи седам дана раније - 2:0. Фарани су до предности стигли после 35 минута, али су у финишу првог дела остали без искљученог Јакобсена па је деловало да ће кошмар гостију бити само привремен.

Два пенала скривљена за 12 минута уз црвени картон Гајића лансирали су Б36 ка спектакуларној сензацији, да би Татар голом у 75. минуту изборио продужетке за успаване Бањалучане - 3:1. Није било промена до пенал серије у којој је више среће имао домаћин.

- Не враћајте се у Бањалуку. Овај играч домаћина жури у трећу смену, људи па ми смо изгубили од клуба који се зове као ауто-пут - само су неки од коментара навијача Борца на друштвеним мрежама по завршетку мучне утакмице у Торшавну.

Било је и много увреда на рачун управе, играча, а најчешће је мета био тренер Лалатовић. Новом шефу струке Борца се највише замера довођење "гомиле" играча из крагујевачког Радничког, са којим је једва изборио опстанак. Нема сумње да су пред Лалатовићем тешки дани у Борцу.

СВЕТ ОСТАО ЗАТЕЧЕН: Ево шта је Александер Зверев прво урадио када је победио Рафаела Надала на Ролан Гаросу

Рафаел Надал је изгубио већ у 1. колу Ролан Гароса, гренд слема који је остварао рекордних 14 пута, а онда се, пре његовог обраћања, десила једна емотивна сцена.

27. 05. 2024. у 18:57