ПОЈАЧАЊЕ КОЈЕ НИКО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Барселона би овог лета могла све да изненади

12. 07. 2022. у 14:41

ЧЕЛНИЦИ фудбалског клуба Барселона овог лета имају велике планове када су у питању појачања, а већ су кренули у реализацију.

ПОЈАЧАЊЕ КОЈЕ НИКО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Барселона би овог лета могла све да изненади

Фото: АП

Барса је прошле седмице представила Франка Кесија и Андреаса Кристенсена, али они су само почетак. Очекује се ускоро да каталонски тим озваничи останак Усмана Дембелеа, те потпис Рафиње који долази из Лидса.

Наравно, прва жеља каталонског клуба и даље је Роберт Левандовски који је наводно на корак од доласка на "Камп ноу", па је остало још само да Барселона и Бајерн реше неке ситнице око трансфера.

Међутим, каталонски "Спорт" пише да је Барса одлучна да покуша довести и Бернарда Силву из Манчестер ситија који би сигурно био велико појачање у везном реду.

Како наводи "Спорт", у Барселони имају и резервну опцију уколико Силва буде прескуп, а то је Набил Фекир који већ неколико сезона носи дрес Бетиса. Фекир се и раније повезивао са каталонским клубом, али није било озбиљнијих понуда.

Ипак, чини се да сада није немогуће да овај Француз дође у Барсу, те би његов трансфер могао износити око 40 милиона евра уколико Каталонци на крају одлуче да га купе.

Овај 28-годишњак је већ три сезоне члан Бетиса у који је стигао из Лиона, а протекле сезоне је играо заиста одлично. Иако има уговор до лета 2026. године, није немогуће да напусти клуб јер се понуда шпанског великана не одбија тако лако.

БОНУС ВИДЕО: Народ одушевљено дочекао Новака Ђоковића

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ОД ПЕНЗИЈЕ ЛЕПО ЖИВИМ: Цеца Китић добија позамашну своту новца од државе