"НИ ЖЕНА МИ НИЈЕ ЗНАЛА ДА СА ЊИМА ПРЕГОВАРАМ": Краљ трансфера одушевио јапанског фудбалера
ЈАПАНСКИ фудбалер Маја Јошида открио је невероватну причу када везану за летњи прелазни рок и његов наредни клуб.
Фото: EPA-EFE/JAMES GOURLEY
Наиме, он се нашалио на свој рачуна на Твитеру, а за све је "крив" чувени новинар за трансфере Фабрицио Романо.
Открио је да је искусни 33-годишњак договорио све са Шалкеом, иако је постојала понуда Трабзона.
- Маја Јошида потписује за Шалке као слободан играч. Јапански дефанзивац прихватио је понуду немачког клуба и одбио многе друге, међу којима је и она Трабзонова - написао је на Твитеру Романо.
Јапанац је ревитовао то и имао је занимљив коментар.
- Овај тип је невероватан, па чак ни моја жена није знала да сам преговарао с Трабзоном - истакао је Јошида.
Романо је искористио прилику да се захвали Јошиди.
- Маја, хвала ти на лепим речима и реци својој жени да ме запрати овде за више вести о фудбалеру Јошиди. Уживај у Шалкеу и било је задовољство пратити те у Италији - истакао је познати трансфер новинар.
Подсетимо, Шалке се вратио у Бундеслигу након само једне сезоне коју је провео у другом рангу немачког фудбала.
БОНУС ВИДЕО: Кад химна Србије "Боже правде" загрми у Русији
Препоручујемо
НЕЗАПАМЋЕНА ТРАГЕДИЈА: Ајкула усмртила студента из Чачка - једини кога је у Будви убила морска неман
05. 07. 2022. у 11:05 >> 08:57
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)