ЕВО ЗАШТО ЈОВИЋ НИЈЕ ДОБИО ШАНСУ, НИТИ ЋЕ: Флорентино Перез изненадио одговором, ни за Хoланда нема места у Реалу
ПРЕДСЕДНИК Реала Флорентино Перез изјавио је да мадридски клуб није купио Ерлинга Холанда, јер није желео да норвешки фудбалер седи на клупи за резервне играче, преносе шпански медији.
FOTO: Tanjug/AP
Реал је дуго био заинтересован за скандинавску фудбалску сензацију, која је на крају прешала из Борусије Дортмунд у редове актуелног првака Енглеске Манчестер сити.
- Нисмо довели Хoланда, јер имамо најбољу "деветку" на свету (Карим Бензема). То би значило да доводимо скупог фудбалера да би седео на клупи за резервне играче. Кажете да има клаузулу у уговору у Манчестер ситију по којој може да оде после две године? Нисмо више заинтересовани. Градимо екипу на младим фудбалерима, које имамо и довешћемо неко појачање - рекао је Перез у телевизијском програму "Ел Ћирингито де Хугонес" у Мадриду.
Сада је јасно да Лука Јовић никада није ни био замишљен као шпиц који би могао да има реалну шансу да добије респектабилне минуте у дресу новог шампиона Европе.
Подсетимо данас су стигле информације из Италије да ће Србин постати нови члан Фиорентине, а та солуција делује као идеалан епилог за Звездино дете.
Следи важна година понововног доказивања и враћања на фудбалску мапу за Јовића, која би у многоме могла да одреди даљи ток његове каријере.
БОНУС ВИДЕО: Прослава титуле Лиге шампиона на тргу у Мадриду
Препоручујемо
БЕРЕТИНИ УДАРИО НА ВИМБЛДОН: Жао ми је Руса, али није фер ни према нама, тешка ситуација
11. 06. 2022. у 11:59
ГОТОВО ЈЕ! Лука Јовић на позајмици на Апенинима, Реал плаћа пола плате
17. 06. 2022. у 11:52
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)