КИМИХ ХТЕО ДА НАПУСТИ БАЈЕРН ЗБОГ АНЧЕЛОТИЈА: Немачки репрезентативац открио дуго чувану тајну
ФУДБАЛЕР Бајерна и немачки репрезентативац Џошуа Кимих признао је да је 2017. године хтео да напусти минхенски клуб због тренера Карла Анћелотија, преносе француски медији.
ФОТО: ЕПА
- Размишљао сам да одем из Бајерна, јер нисам играо колико сам желео. Међутим, Анћелоти је отишао из Бајерна, па сам ја опет постао стандардни првотимац. Све смо онда освојили и више никада нисам размишљао да напустим Бајерн - рекао је Кимих за француски "Со фот".
Он је у Бајерн стигао 2015. из Штутгарта, а има уговор са шампионом Бундеслиге до јуна 2025.
- Не знам шта ће да се догоди за неколико година. Забавно ми је у Бајерну, али увек размишљам о новим изазовима - поручио је Кимих.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НЕКИ НОВИ ПАРТИЗАН: Легендарни Саша Илић против Земуна започиње своју авантуру на клупи "црно-белих"
ЗВАНИЧНИ деби на клупи Партизана, Саша Илић имаће вечерас на "гостовању" Земуну у првом колу Суперлиге Србије (19.00).
18. 07. 2026. у 07:30
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)