БИВШИ ФУДБАЛЕР ЗВЕЗДЕ ХВАЛИ МИТРОВИЋА: "Нема већег "делије" од мене, али Митро је Бог",
ФУДБАЛСКА репрезентација Србије игра против Шведске у трећем колу Б дивизије Лиге нација, а са великом пажњом овај меч прати Бојан Ђорђић.
ФОТО: Принтскрин/Арена Спорт
Некадашњи фудбалер Црвене звезде и Манчестер јунајтеда својевремено је наступао за младу репрезентацију Шведске и био је идеалан саговорник Арена спорт телевизије пред вечерашњи дуел.
У најави меча говорио о незадовољству у Шведској након што се њихова селекција није пласирала на Светско првенство у Катар, али је било приче о рекордеру по броју голова у националном дресу Србије Александру Митровићу.
- Митрогол је бог. Колико пута сам певао ту песму те ноћи кад смо добили Португал. 'Митро'с он фире, yоур дефенце ис терифиед!' А још је и 'гробар'! Играо је за Партизан, а ја не знам да ли има већег Делије од мене, сјајно је био расположен Бојан Ђорђић у разговору за ТВ Арена спорт.
БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...
Препоручујемо
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)