"ОРЛИЋИ" СЕ ОБРУКАЛИ: Србија није успела да победи Фарска Острва

07. 06. 2022. у 19:44

МЛАДА фудбалска репрезентација Србије обрукала се у последњем колу квалификација за Европско првенство. "Орлићи" су ремизирали као гости против Фарских Острва - 1:1.

ОРЛИЋИ СЕ ОБРУКАЛИ: Србија није успела да победи Фарска Острва

Очекивало се да ће изабраници Горана Стевановића уписати тријумф за крај квалификација, али уместо тога морали су да се задовоље само бодом.

Домаћи су први стигли до предности. Играо се 55. минут када је Јоргин Нилсен савладао Милоша Гордића. Успела је Србија да се опорави од тог шока и поравна резултат у 77. минуту преко Стефана Митровића.

"Орлићи" су били бољи ривал, упутили су чак 21 шут ка голу ривала, за разлику од противника чији је један од четири покушаја завршио у мрежи наше селекције.

Треба рећи да Србије у овим квалификацијама није успела да победи Фарска Острва, пошто је први меч који се играо у Новом Саду завршен без голова.

Млада репрезентација је квалификације завршила на трећем месту са 12 бодова и неће играти на Европском првенству.

БОНУС ВИДЕО: Разочаравајуће празне трибине на премијери Србије у лиги нација