ЛЕВАНДОВСКИ ДЕФИНИТИВНО НАПУШТА БАЈЕРН: Клуб из Минхена одредио цену за Пољака
ПОЉСКИ фудбалер Роберт Левандовски донео је одлуку да напусти Бајерн Минхен, а пошто је још увек под уговором са клубом, управа је одредила цену за све заинтересоване екипе.
ФОТО: АП
Баварци су покушавали са сјајним голгетером да се договоре око продужетка сарадње, али то нису успели, пошто је 33-годишњи нападач чврсто одлучио да оде са "Алијанц Арене".
Његова наредна станица би требало да буде Барселона, а како пише каталонски "Спорт" управа Бајерна одлучила је да цена за Левандовског износи 40.000.000 евра.
Упркос дуговима у којима се налази клуба са "Ноу Кампа" чини се да поменута цифра неће бити проблем.
Левандовски је и ове сезоне блистао у Бајерну. Он је поново био најбољи стрелац Бундеслиге - на 34 утакмице је постигао 35 голова.
БОНУС ВИДЕО: Разочаравајуће празне трибине на премијери Србије у лиги нација
Препоручујемо
ТИТУЛА ИЛИ СЛОМ: Никола Јокић добио новог шефа, корените промене у Денверу
04. 06. 2022. у 09:09
ДЕМОНСТРАНТКИЊА УЛЕТЕЛА НА ТЕРЕН НА РОЛАН ГАРОСУ: Везала се за мрежу и прекинула полуфинале (ФОТО/ВИДЕО)
03. 06. 2022. у 21:48 >> 21:48
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"
ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.
03. 07. 2026. у 17:09
Коментари (0)