САЛЕРНО ПОДРХАТАВА: После Риберија још једно звучно име стиже у Салернитану?
24. 05. 2022. у 20:40
САЛЕРНИТАНА је успела да остане у Серији А и сада креће у јачање тима за наредну сезону и то веома амбициозно.

Фото: EPA-EFE/Peter Powell
Спортски директор екипе из Салерна Валтер Сабатини је прошле године довео Френка Риберија који је јуче продужио уговор, а за ово лето је спремио још једно звучно име у свету фудбала.
Како јављају италијански медији на "чизму" би могао да се врати Единсон Кавани. Искусном Уругвајцу за нешто више од месец дана истиче уговор са Манчестер јунајтедном и Салернитана то жели да искористи.
Римска "Република" наводи да 35-годишњи нападач има неколико опција за наставак каријере, али повратак у Италију му делује веома интересантан.
Такође, истиче се да Сабатини има одличан однос са Каванијем и то би могла да буде карта на коју ће играти тим који са клупе предводи Давиде Никола.
БОНУС ВИДЕО: Раднички са Нишлијама слави улазак у Европу
Препоручујемо

НОВАК ПРВИ ПУТ ПРОТИВ ВАЈДЕ: Ђоковић сазнао ривала у другом колу Ролан Гароса
24. 05. 2022. у 16:22

ПОЗНАТ ТЕРМИН НОВАКОВОГ МЕЧА: Ђоковић спреман за Вајду и његовог пулена
24. 05. 2022. у 16:50

ЦОНГА СЕ ОПРОСТИО У СУЗАМА: Француз на Ролан Гаросу завршио богату каријеру (ФОТО)
24. 05. 2022. у 18:19
Коментари (0)