ВЕЋ МУ ПРЕШЛО У НАВИКУ: Стефан Митровић и гол којим је предност Црвене звезде смањена на Маракани (ВИДЕО)
Фудбалери Црвене звезде и Радничког из Ниша састали су се у 5. колу плеј-офа Суперлиге Србије, а гостујући тим из Ниша после убедљивог заостатка од три гола вратио се резултатски у меч, голом Стефана Митровића.
Фото: ФК Раднички Ниш
Стефан Митровић је сачекао додавање саиграча на даљој стативи и матирао Милана Борјана ударцем по средини гола. Први голман Црвене звезде, руку на срце, је морао боље да реагује.
Двадесетогодишњем Митровић био је и стрелац јединог гола за Нишлије када су се Црвена Звезда и Раднички срели последњи пут, почетком априла ове године, било је тада 5:1 корист београдских црвено-белих.
Утакмицу Црвена звезда - Раднички Ниш можете пратити уживо на сајту Новости.
БОНУС ВИДЕО: Дејан Станковић: Отворили смо утакмицу на почетку а затим привели рутински крају
Препоручујемо
САДА И ЗВАНИЧНО! КК Бајерн промовисао новог тренера - он је заменио Светислава Пешића!
29. 06. 2026. у 13:11
НАКОН ЕЛИМИНАЦИЈЕ СА МУНДИЈАЛА: Председник овог Фудбалског савеза поднео оставку!
29. 06. 2026. у 12:35
"УТАКМИЦЕ ГАСИМ ПОСЛЕ 10 МИНУТА!" Жозе Мурињо о актуелном Светском првенству
29. 06. 2026. у 11:47
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЗВЕЗДАШ САМ ОД МАЛЕНА, ЗАТО САМ ОДБИО ПАРТИЗАН" Репрезентативац Србије Никола Јовић открио да је имао понуде и црвено и црно-белих
Српски репрезентативац Никола Јовић открио је да је имао понуде и Звезде и Партизана.
29. 06. 2026. у 12:06
ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"
Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.
29. 06. 2026. у 08:42
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)