"ЛАЖЊАК" ОДУШЕВИО "ДЕЛИЈЕ": Овако је Ел Фарду Бен дао гол за Звезду против упорног Чукаричког и погурао је у шампионској трци (ВИДЕО)

27. 04. 2022. у 19:49

ЦРВЕНА звезда је у 3. колу плеј-офа Суперлиге Србије угостила Чукарички, а прави црно-бели бедем у 40. минуту пробио је Ел Фарду Бен.

ЛАЖЊАК ОДУШЕВИО ДЕЛИЈЕ: Овако је Ел Фарду Бен дао гол за Звезду против упорног Чукаричког и погурао је у шампионској трци (ВИДЕО)

Навијачи Звезде су пет минута пре краја полувремена, у коме су се много нервирали због немоћи њихових љубимаца да брже дођу до предности, коначно добили разлог за радост.

Лопта је тада погодила Александра Катија и, срећно по актуелног првака Србије, одбила се право до Бена.

А онда је уследио "лажњак" за памћење:

Ел Фарду Бен се маестрално ослободио чувара, Немање Тошића, па матирао голмана Мићовића и тако дао гол за вођство Звезде од 1:0.

Пренос утакмице Црвена звезда - Чукарички можете уживо да пратите на порталу "Новости".

БОНУС ВИДЕО: Навијачи Ренџерса у колони аутобуса кренули кроз Београд на Маракану