РАДНИЧКИ ГЛЕДА КА ЕВРОПИ: Јапанац пресудио Војводини на "Чаиру"

26. 04. 2022. у 21:31

ФУДБАЛЕРИ Радничког из Ниша победили су Војводину са 1:0 на "Чаиру" у трећем колу плеј-офа Суперлиге Србије.

РАДНИЧКИ ГЛЕДА КА ЕВРОПИ: Јапанац пресудио Војводини на Чаиру

А. Илић

Ова утакмица је била битна за обе екипе, улог је пласман у квалификације за Лигу конференција. На крају су се радовали изабраници Радослава Батака.

Прво полувреме окончано је без голова, али друго је за домаће почело идеално. Играо се 49. минут када је Јапанац Риохеи Мићибући успео да савлада Емила Роцкова.

Војводина је покушала да избегне пораз, но бодови су остали у Нишу. Раднички је тако стигао до другог везаног тријумфа, а Војводина има два неупсеха у низу.

Екипа са "Чаира" је четврта на табели са 47 бодова, док је Војводина седма са 42.