ИНТЕР САМЛЕО РОМУ И ПРЕУЗЕО ВРХ: Италија има новог лидера, не зна се који је гол лепши у дербију (ВИДЕО)

23. 04. 2022. у 20:53

ФУДБАЛЕРИ Интера вратили су се на врх табеле Серије А савладавши у дербију 34. кола Рому са 3:1.

Жозе Мурињо није наишао на много милости од свог бившег клуба, с којим је својевремено покорио Европу, јер су домаћи "неразури" испратили госте назад у Рим празних шака, а могуће да ће "вучица" дочекати крај овог викенда и ван шест позиција које воде на евро-сцену.

Голеаду на Сан Сиру отворио је у 30. минуту Дамфрис, после акције као у видео-игрици. Десет минута касније, леп погодак, искоса с леве стране, постигао је Брозовић, да би на 3:0 повисио Лаутаро Мартинез, главом после корнера који је извео двоструки асистент, Чалханоглу.

Мурињова Рома је утешни погодак дала пет минута пре краја, када је Мкхитарјан прецизно шутирао за коначних 3:1. На табели Серије А Интер сада води са 72 бода, његов градски ривал Милан има један мање, док је Рома пета са 58, с тим да је одиграла меч више од Лација, а два од Фиорентине, који су сакупили по 56 бодова.

Бонус видео: Трансфер звезда - Ко је Ерлинг Халанд, најтраженији фудбалер на свету?

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45

И МИ КРЕЋЕМО ПУТ ГРЧКЕ Прво оглашавање Николине жене: Деца знају све, морамо бити храбри