СТАНКОВИЋ ПОНОСАН: "Све је лакше уз наше навијаче"
ТРЕНЕР Црвене звезде Дејан Станковић није крио понос после победе његових изабраника у Бачкој Тополи.
FOTO: FK Crvena zvezda
Звезда је била убедљива против ТСЦ и на крилима Мирка Иванића и његовог хет-трика сигла до нова три бода и бар привремено плус пет у односу на другопласирани Партизан који касније игра против Чукаричког.
- Били смо конкретни и директни, а ово су утакмице где нема поправног. Од почетка смо играли како смо се договорили и не бих ја ту мешао дерби, јер знамо шта је наш циљ. Ово је утакмица мање и корак ближе циљу, а момци су били фантастични - скидам им капу и честитам од срца. Захваљујем се и црвено-белој породици која је била многобројна на трибинама стадиона у Бачкој Тополи. Ово јесте тешко гостовање, али када имаш оволико публике поред себе, онда се осећаш као да је то домаћи терен. Сада идемо да прославимо Васкрс са нашим породицама - почео је Станковић.
О томе колико је Иванић незамењив у тиму Мистера, говори чињеница да је једини фудбалер који је одиграо сваку утакмицу ове сезоне - 48.
- Драго ми је због Иванића и хет-трика, јер је он неко ко никад не одустаје. Имао је моменат исцрпљености, јер је одиграо много утакмица ове сезоне, али кад треба и кад је моменат - Иванић је прави. Честитам му, као и свима - закључио је Станковић.
Жарко Лазетић, стручњак на клупи ТСЦ-а, честитао је противнику.
- Били смо доста бољи на Маракани, доста компактнији. Данас нисмо били на нивоу, нисмо имали шест играча, момци су дали све од себе. Нисмо били довољно добри, пали смо после другог гола. Имали смо и велику потрошњу против Чукаричког пре три дана, не замерам ништа момцима, спремићемо се за следеће мечеве. Честитам Звезди - закључак је Лазетића.
БОНУС ВИДЕО - Једна о најважнијих утакмица
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)