НАВИЈАЧИ ИЗДАЛИ БАРСУ, ПА ОНА ЊИХ: Шок-резултат на "Ноу Кампу" (ВИДЕО)

18. 04. 2022. у 22:57

БАРСЕЛОНА је у паду форме. Каталонци су доживели други узастопни пораз. Овога пута "Камп Ноу" је погнуте главе напустила због неуспеха у утакмици са Кадизом (0:1) у 32. колу Примере.

НАВИЈАЧИ ИЗДАЛИ БАРСУ, ПА ОНА ЊИХ: Шок-резултат на Ноу Кампу (ВИДЕО)

Најватреније присталице шпанског гиганта нису присуствовале утакмици због револта према управи клуба која је дозволила да 30.000 присталица Ајнтрахта присуствује реванш мечу Лиге Европе.

Што се утакмице тиче, била је Барселона бољи ривал током свих 90 минута, али изабраници Ћавија Ернандеза нису успели да савладају Џеремијаса Ледесму који је у неколико наврата одлично заустављао ударце играча домаћег тима.

Прво полувреме је окончано без голова, а друго је почело шокантно за домаће. Дуго је трајао напад Кадиза који је голом окончао Лукас Перез.

Све су пробали Каталонци да избегну пораз, но једноставно ниједна лопта није успела да затресе мрежу чувара мреже гостујућег тима.

Занимљиво ово је четврти везани меч како Барселона није успела да тријумфује против тима који са клупе предводи Серхио.

Клуб са "Ноу Кампа" је и даље други на табели са 60 бодова, док је Кадиз 16. и сакупио је 31 бод.

БОНУС ВИДЕО: ВАТРЕНИ ВЕЧИТИ ДЕРБИ: "Делије" и "гробари" користили пиротехнику као ретко кад

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45