ИЛИЋ ОТИШАО, ЧУКАРИЧКИ ИЗГУБИО: ТСЦ нанео "брђанима" први пораз после месец и по дана

16. 04. 2022. у 16:31

ЧУКАРИЧКИ је поразом почео плеј-оф Суперлиге Србије. "Брђани" су на свом терену изгубили од ТСЦ-а са 3:2.

ИЛИЋ ОТИШАО, ЧУКАРИЧКИ ИЗГУБИО: ТСЦ нанео брђанима први пораз после месец и по дана

"Брђани" су на овај начин прекинули серију мечева у којима нису изгубили. Последњи пут је Чукарички изгубио 12. фебруара од Црвене звезде на стадиону "Рајко Митић" са 3:0.

Иначе, тим са Бановог брда је у овај меч ушао без Саше Илића који је добио отказ након ремија са Партизаном (0:0), а на клупу је сео Милан Лешњак који неће по добром памтити повратнички деби.

Утакмица се сјајно почела за госте. Играо се 36. минут када је Мартин Мирчевски довео екипу Жарка Лазетића до вођства. Домаћин је добро кренуо у друго полувреме. Марко Ракоњац је изједначио резултат у 51. минуту.

Ипак, радост играча Чукаричког није дуго трајала, пошто је само два минута касније Ифет Ђаковац успео да затресе мрежу голмана "брђана" Новака Мићовића. Није се предавала екипа са Бановог брда, па је поново поравнала исход и опет је стрелац био Ракоњац.

Када се очекивало да ће екипе поделити бодове, Ђаковац се побринуо да се то не деси. Фудбалер ТСЦ-а је у трећем минуту надокнаде постигао нови гол и на тај начин помогао екипи да однесе цео плен за Бачку Тополу.

Чукарички је упркос поразу остао трећи на табели са 54 бода, ТСЦ је четврти са 10 мање.

Суперлига - плеј-оф, распоред:

ПЕТАК
Раднички Ниш - Вождовац 0:0
СУБОТА
Чукарички – ТСЦ 2:3 (0:1)
(Ракоњац 51, 64 - Мирчевски 36, Ђаковац 53, 90+3)

БОНУС ВИДЕО:

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01