ИНТЕР ПОНОВО ПРВИ "Нероазури" предводе трку за Скудето

15. 04. 2022. у 21:40

ИНТЕР је на гостовању савладао Специју резултатом 1:3 у 33. колу Серије А и тако је шампион поново засео на врх табеле италијанског првенстрва.

ИНТЕР ПОНОВО ПРВИ Нероазури предводе трку за Скудето

Тањуг.рс

Тим из Милана био је бољи ривал, и већ у 31. минут капитализовлаи су иницијативу. Данило Дамбросио је одлично проигроа Марцела Брозовича, а Хрват фантастично тресе мрежу.

Италијан је наставио истим темпом и у наставку, Барела је имао добру шансу, шутирао је крај гола.

Интер је дуплирао предност у 73. минуту. Иван Перишић је упутио добар центаршут у казнени простор Специја, а тамо је мајсотрски реаговао Лаутаро Мартинез и скренуо лопту у мрежунемоћног Ивана Проведела.

Специја је у 88. минуту дошла до гола наде, сјајно је са дистанце погодио Ђулио Мађоре. Тачку на меч ставио је  Алексис Санчез голом у 93. минуту и тако решио питање победника.

БОНУС ВИДЕО: Станојевић побеснео због недосуђеног пенала

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35