СКАНДАЛОЗНА КОРЕОГРАФИЈА! Шта ће на ово рећи Делије: Навијачи Легије обесили Путина у црвено-белом дресу (ФОТО)
ПОЗНАТИ су навијачи варшавске Легије по шокантним кореографијама, али су овога прешли границу доброг укуса, па чак и менталне хигијене, пошто су на "Дербију Пољске" против љутих ривала Леха из Познања истакли шеталицу на којој је приказан председник Русије Владимир Путин у дресу московског Спартака - са омчом око врата!
Foto: Printskrin
Меч је завршен без победника 1:1, али је резултат остао у другом плану пошто је слика са трибина обишла свет.
Познато је да Путин и није неки љубитељ фудбала, дражи су му џудо и спортови попут роњења, планинског скијања, аутомобилизма, а од екипних воли хокеј на леду.
Навијачи Легије су се одлучили да Путина "обуку" у дрес Спартака, јер су навијачи московских црвно-белих у добрим односима са присталицама Леха.
Они су претходних година више пута истицали јасан став по питању Косова и Метохије као саставног дела Србије, што је изазвало поштовање српске навијачке сцене, али ће овим потезом сигурно изазвати негативне реакције, нарочито Делија, који су у братским односима са Спартаковом Фратријом.
БОНУС ВИДЕО - Бакљада и тробојке у Никшићу
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
КО ЋЕ НА ЈОКИЋА У ПЛЕЈ-ОФУ? Бјелица са 12 поена помогао Вориорсима против Спарса
10. 04. 2022. у 08:46
АУТО БЕЗ ТУРБО ПОГОНА: Звезда испустила добру прилику за продужену сезону Евролиге
10. 04. 2022. у 08:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НИСАМ РАЗМИШЉАО О ПОВРАТКУ, БИО САМ СРЕЋАН У ПАРТИЗАНУ!" Жељко Обрадовић о доласку у Панатинаикос
У великом и искреном интервјуу за грчки ОнСпортс у емисији „Тхе Лоцкер Роом“, Жељко Обрадовић причао је о повратку у Панатинаикос.
14. 07. 2026. у 16:32
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (1)