БАЈЕРН МОЖЕ И СА ДВАНАЕСТОРИЦОМ: Спортски суд одбио жалбу Фрајбурга, није било материјалне повреде правила?

Оља Мркић

08. 04. 2022. у 13:44

СПОРТСКИ суд одбио је жалбу Фрајбурга на меч против Бајерна у коме је минхенски тим један кратки период игре имао 12 играча на терену.

БАЈЕРН МОЖЕ И СА ДВАНАЕСТОРИЦОМ: Спортски суд одбио жалбу Фрајбурга, није било материјалне повреде правила?

Фото: Еуроспорт принтскрин

Баварци су победили у том мечу са 4:1 и тако на шест утакмица пре краја Бундеслиге имају девет бодова предности над Борусијом из Дортмунда.

Грешку је изазвао неко са клупе Бајерна, пошто је четвртом судији предао папирић са погрешним бројем играча који треба да напусти игру - уписан је стари број Кингслија Комана (29) док репрезентативац Немачке сада носи 11 на леђима. Због тога је Коман остао у игри 17 секунди након што је уместо њега већ ушао Марсел Забицер.

Због тога је Фрајбург уложио жалбу Спортском суду, која је глатко одбијена, а баш такав епилог недавно је и најавио легендарни голман баварске екипе Оливер Кан.

БОНУС ВИДЕО - Пуне трибине у бетон лиги 

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)