ФУДБАЛ ВИШЕ НЕЋЕ БИТИ ИСТИ: Пеп Гвардиола постаје селектор!
МЕНАЏЕР Манчестер ситија Пеп Гвардиола могао би да преузме селекторску позицију.
ФОТО АП
Фудбалска репрезентација Бразила већ размишља о Титовом наследнику након што се он повуче. "Кариоке" би након Светског првенства у Катару, где играју са Србијом, могле да добију велико тренерско име на клупи.
Како наводе светски медији, челници ФС Бразила у контакту су са Гвардиолиним заступником, њему је понуђен уговор до 2026. године, по коме ће зарађивати 12 милиона годишње.
Бразилски "Глобо" је већ најавио да Тите иде са клупе после Мундијала, те да је садашња гарнитура ФС Бразила, која је на чело дошла у марту ове године, већ одлучила да ће нови селектор бити из иностранства.
Штавише, челници савеза су уверени да би Гвардиола могао да преузме њихов национални тим, поготово што му уговор са Ситијем истиче на лето 2023. године. Подсетимо, сада, као тренер "грађана", Гвардиола зарађује 20 милиона евра годишње.
БОНУС ВИДЕО: КАО ДА САМ ЈУЧЕ ОТИШАО: Марко Јевтић о повратку у Партизан
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
МИЛАН ЂУРИЦА: Добићеш кад дође! (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
15. 05. 2026. у 14:00
ПРЕЛОМНИ ТРЕНУЦИ ИСТОРИЈЕ: Како Доналд Трамп спасава Црвену звезду и Партизан?
Најновије вести везане за КК Црвена звезда, КК Партизан али и не само те европске клубове стижу из Америке. Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, за то се побринуо.
14. 05. 2026. у 21:35
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)