ХРВАТИ СЛАВЕ СРБИНА: Комнен Андрић херој Загреба

03. 04. 2022. у 20:43

Борба за трон у фудбалском првенству Хрватске прети да буде најнеизвесније у историји "ногомета" наших комшија. Четири тима се надају титули, а још једна важан корак ка том циљу данас је направио актуелни шампион Динамо Загреб.

Екипа са "Максимира" је у 29. колу ХНЛ-а савладала Хрватски Драговољац резултатом 2:0 головима у другом полувремену, после снажног отпора гостију током првих 45 минута меча.

Динамо је дуго тражио начин да пробије одбрану Хрватског Драговољца, притом имао и среће у неколико ситуације да и сам не прими гол, а превагу је у 46. минуту донео српски нападач Комнен Андрић.

Бивши голгетер ОФК Београда је погодио мрежу у идеалном тренутку, за 1:0, и далеко мирнији наставак утакмице шампиона и последњепласираног тима на табели.

Коначан резултат постигао је Иван Смолчић, био је то аутогол, којим је и дефинтиивно разрешена дилема око победника меча, ако се уопште и постављала до тада.

БОНУС ВИДЕО: Моћна кореографија „делија“ пред Ренџерс

НОВА ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до пре неки дан су деловали прилично моћно, а како и не би када су малтене "почистили" Лос Анђелес Лејкерсе из НБА плеј-офа, али актуелни шампиони сада се налазе у проблему.

06. 05. 2024. у 19:48