РАЈКОВИЋА ПОТЕРАЛИ МАЛЕРИ: Опљачкан му стан, а на утакмици... (ВИДЕО)

03. 04. 2022. у 18:46

ПОТЕРАЛИ су малери српског голмана Предрага Рајковића, након што му је опљачкан дом, пех је доживео и на утакмици првенства Француске.

Троја је савладала Ремс резултатом 1:0, а тим за који брани Предраг Рајковић имао је играча мање цело друго полувреме. Ипак, ривал је до победе дошао тек у судијској надокнади времена.

Рајковић, који је после обавеза у националном тиму по повратку у Француску затекао шокантан призор: потпуно опљачкан дом нови шок на утакмици.

Гости из Ремса су остали са играчем мање у 54. минуту, када је црвени картон добио Азор Матусива.

Рајковић је био несавладив све до трећег минута судијске надокнаде, али је Рено Рипар успео из близине да затресе мрежу и донесе сва три бода домаћину.

БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама