СРБИ ХАРАЈУ ЕВРОПСКИМ ФУДБАЛОМ: Сергеј Милинковић Савић стрелац за Лацио, и то како! (ВИДЕО)

02. 04. 2022. у 20:35

ТАМО где су почели Александар Митровић и Душан Тадић, наставио је Сергеј Милинковић Савић који је успео да постигне гол за Лацио.

Српски везиста био је стрелац другог поготка за небеско-плаве против Сасуола у 31. колу Серије А на "Олимпику".

Играо се 51. минут када је Милинковић Савић затресао мрежу ривала. Одлично је испратио центаршут из слободног ударца, у правом тренутку кренуо да би избегао офсајд замеку и левом ногом успео да матира Андреу Консиљија:

Репрезентативац наше земље је стигао до деветог поготка у Серији А, а притом је остварио и исто толико асистенција.

Први гол за Лацио у 17. минуту постигао је Мануел Лацари, а његов и погодак српског фудбалера на крају су и донели тријумф "небеско-плавима" јер је Траоре прекасно, у четвртом минуту судијске надокнаде времена, смањио заостатак Сасуола на (коначних) 2:1.

После овог тријумфа, Лацио је, макар привремено, преузео пету позицију од градског ривала, Роме, која има меч мање и бод мање (51), баш као и Аталанта која је од ње одиграла једну утакмицу мање.

БОНУС ВИДЕО: Необични стадион на коме ће се играти финале Мундијала

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Ево због кога је Јаник Синер оставио девојку (ФОТО)

Новак Ђоковић је и даље први на АТП листи, а чак и да освоји Ролан Гарос, који почиње за мање од десет дана, то му неће гарантовати останак на врх. Наиме, на тај врх могао би да се попне Јаник Синер, мада је он ових дана, изгледа, већ на "седмом небу".

16. 05. 2024. у 16:12