РАДНИЧКИ НАСТАВИО СА УСПЕСИМА: Крагујевчани срушили Војводину, Новосађанима виси плеј-оф

02. 04. 2022. у 17:21

НЕНАД Лалатовић је на зиму одлучио да седне на клупу крагујевачког Радничког. Опстанак у Суперлиги Србије је деловао као немогућа мисија, али је бивши тренер Црвене звезде успео да пронађе добитну формулу.

Крагујевначи су ове суботе победили Војводину на свом терену са 3:2 и то је био четврти тријумф Радничког у последњих шест мечева, док су Новосађани уписали шести везани пораз и озбиљно закомпликовали борбу за пламсан у плеј-оф.

Домаћин је одиграо сјајно прво полувреме и већ после 33 минута игре водио са 2:0 погоцима Видовића и Мирића.

Раднички ниједног момента није желео да се повуче и награђен је трећим голом. Немања Томић је био прецизан са беле тачке у 63. минуту и чинило се да је утакмица на стадиону "Чика Дача" решена, али... нису тако мислили гости.

Тек тада је Војводина почела да игра, но успела је да постигне само два гола. Резултат је најпре смањио Бојан Матић, а коначан исход је у шестом минуту поставио Зукић поготком са беле тачке.

Екипа из Крагујевца сада има 30 бодова и налази се на 13. месту, док су изабраници Драгана Радојичића седми са 36 бодова, само два више од деветопласиране Колубаре.

БОНУС ВИДЕО: Необична соба на мундијалском стадиону у Катару

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17