ШТА РАДИШ ТО, МИТРЕ?! Енглеска гледа и не верује шта је урадио Александар Митровић (ВИДЕО)

Д. Н.

02. 04. 2022. у 16:46 >> 17:55

АЛЕКСАНДАР Митровић је још једном запрепастио Енглеску.

На гостовању Квинс Парк Ренџерсу, ове суботе донео је вођство Фуламу голом у 14. минуту, али се на томе није зауставио.

У том, 14. минуту, утрчао у правом тренутку у петерац домаћих и центаршут Карваља с десне стране "претворио" у погодак:

Како је "дуго" у Чемпионшипу био без погодака, енглески љубитељи фудбала су једва дочекали наставак његовог невероватног голгетерског низа.

- Завршен је најдужи црни низ Митровића. Чак два меча није дао гол..., поручио је један Енглез на Твитеру.

Други љубитељ "најважније споредне ствари на свету" је констатовао нешто још невероватније:

- Дао је 36 голова на 36 мечева. Митровић је невероватан! А има и седам асистенција...

Али, српски ас је дао потом још један гол.

Наиме, у 78. минуту затресао је мрежу домаћих прецизно извевши једанаестерац, за 0:2 на семафору и невероватан податак од 37 голова у Чемпионшипу, на 36 такмичарских наступа, колико је Александар Митровић до сада имао.

Подсетимо, у другом по снази фудбалском такмичењу у Енглеској, Фулам је на челној позицији. Победом у овом мечу 40. кола дошао је 80 бодова, док је његов први његов пратилац, Борнмут, уз меч мање стигао до 72, јер је савладао Бристол сити са 3:2.

Прва два тима на крају сезоне (када се одигра 46 кола) директно прелазе у Премијер лигу, а екипе од 3. до 6. места иду у бараж.

БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00