УЖАСНЕ ВЕСТИ ИЗ БОЛОЊЕ! Михајловићу се вратила болест: "Храбра је та леукемија кад хоће опет са мном да се бори"
СРПСКИ тренер Синиша Михајловић рекао је на данашњој конференцији за медије да му је поново дијагностификована леукемија.
Фото: EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI
Након што се успешно изборио са овом болести, Михајловић ће поново морати на терапије.
- Следеће недеље ћу морати да будем хоспитализован. Спреман сам да научим још једну лекцију. Ова болест је заиста храбра кад жели поново да ме ухвати - рекао је Михајловић, а преносе италијански медији.
Он ће направити кратку паузу како би био подвргнут лечењима, а потом ће јавност даље бити обавештавана.
Синиша Михајловић је крајем 2020. године објавио да је успео да победи леукемију после годину и по дана борбе.
Препоручујемо
КАКО ДО ТОП 8: Звездино бити или не бити у Минхену, црвено-белима помаже и Армани?
26. 03. 2022. у 11:51
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (2)