ХРВАТИ У ЧУДУ: Титула никога не занима

13. 03. 2022. у 20:42

Фудбалери Ријеке доживели су шокантан пораз у 27. колу Прве лиге Хрватске, пошто су са 1:2 поражени на гостовању најгорем тиму у лиги, а оно што је потпуно неочекивано је чињеница да ниједан од четири кандидата за титулу није успео да слави

Нестварно коло у Хрватској! Након ремија у великом дербију на Пољуду где су Хајдук и Динамо одиграли без голова, Ријека је доживела шок и пораз у Крањчевићевој од Хрватског Драговољца (1:2), а онда је кикснуо и Осијек.

Код куће је тим Ненада Бјелице против Горице одиграо 0:0. Ријека није доспела на прво место, а потом ни пулени Ненада Бјелице, коју би овај реми могао скупо да кошта!

Није Осијеку много помогао ни дојучерашњи левокрилни нападача Горице Кристијан Ловрић, скупоцено појачање једног од фаворита за титулу, плаћено преко 2.000.000 евра.

ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН ШОКИРАО СВЕТ: Видео санкције Русима, па урадио ово

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а предстојеће Олимпијске игре - Париз 2024, посебно су занимљиве ових дана, због "руске ситуације".

24. 04. 2024. у 15:44