НИШТА МУ НЕ МОГУ: "Абрамовичев Челси" дели лекције на Острву

13. 03. 2022. у 17:24

Фудбалери Челсија победили су данас на свом терену Њукасл са 1:0, у утакмици 29. кола Премијер лиге.Гол за победу свог тима постигао је Кај Хаверц у 89. минуту, после асистенције Жоржиња.

НИШТА МУ НЕ МОГУ: Абрамовичев Челси дели лекције на Острву

Њукасл је тако прекинуо серију од девет везаних мечева без пораза. Челси је трећи на табели Премијер лиге са 59 бодова, а Њукасл је на 14. месту са 31 бодом.

Вест Хем је на свом терену победио Астон Вилу са 2:1. Голове за домаћи тим су постигли Андреј Јармоленко у 70. и Пабло Форналс у 82. минуту, док је једини гол за госте уписао Џејкоб Ремзи у 90. минуту.

Вест Хем заузима пето место са 48 бодова, док је тим из Бирмингема на деветом месту са 36 бодова. Вотфорд је на гостовању савладао Саутемптон са 2:1. Оба гола за госте постигао је Хуан Кучо Ернандес у 14. и 34. минуту, а стрелац за домаћи тим је био Мохамед Ељануси у 45. минуту.

Саутемптон је на 10. месту са 35 бодова, док је Вотфорд у зони испадања, на 18. месту са 22 бода. Вулверхемптон је у Ливерпулу победио Евертон са 1:0. Стрелац за победу гостију био је Конор Коуди у 49. минуту, а Евертон је у 78. минуту остао са играчем мање, пошто је други жути картон добио Џонџо Кени. Вулверхемптон је на седмом месту са 46 бодова, а Евертон је 17. са 22 бода.

Лидс је на домаћем терену победио Норич са 2:1. Родриго је довео у вођство Лидс у 14. минуту, а изједначио је Кени Маклејн у првом минуту надокнаде другог дела.

Победу Лидсу донео је Џон Гелхард три минута касније. Лидс се налази на 16. месту са 26 бодова, док је Норич на последњем 20. месту са 17 бодова.

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44