МИХАЈЛОВИЋ ДОЖИВЕО ПОРАЗ: Болоња пала у Фиренци (ВИДЕО)

13. 03. 2022. у 15:01

ФУДБАЛЕРИ Болоње које са клупе предводи Синиша Михајловић изгубили су од Фиорентине са 1:0 у 29. колу Серије А.

Био је ово трећи везани меч у коме екипа српског стручњака није успела да осети сласт победе. Након два ремија уследио је неуспех.

Била је Фиорентина бољи ривал, посебно је то било изражено у другом полувремену када је "виола" имала играча више. Бонифаци је добио у 41. минуту други жути картон, па су гости до краја морали са играчем мање.

Бројчану предност је искористио тим Винћенца Италијана и дошао до поготка у 70. минуту када је Лукас Тореира затресао мрежу ривала.

Што се тиче српских играча у Фиорентини Никола Миленковић је одиграо меч, Алекса Терзић је ушао у 77. минуту, а Матија Настастић је дуел преседео на клупи.

Фиорентина сада заузима осмо место са 46 бодова, Болоња је на 12. позицији са 33.

БОНУС ВИДЕО: Најбрже постигнути голови у УЕФА Лиги шампиона

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17