БАРСЕЛОНА СЛАВИ ДЕПАЈА: Каталонци срушили Елче и наставили да побеђују

06. 03. 2022. у 18:49

ДЕЛОВАЛО је да од сезоне Барселоне неће бити ништа, а онда је на клупу Каталонаца сео Ћави Ернандез и све се променило.

Требало је клупској легенди да дотера екипу у ред, довео је неколико појачања у зимском прелазном року, све скокцкао како је замислио и клуб са "Ноу Кампа" сади изгледа сјајно.

Барселона је у 27. колу Примере савладала Елче у гостима после преокрета са 2:1 и стигла до шестог тријумфа, у последњих осам мечева.

Домаћин је храбро ушао у меч и успео да поведе у најбољем могућем тренутку. Играо се 44. минут када је Фидел успео да савлада Тер Штегена.

Барселона је у наставку утакмице још више додала гас него у првом полувремену. Ћави је на терен послао Ферана Тореса, а овај му је одговорио на најбољи могући начин - голом за изједначење.

Каталонцима је био потребан још један резервиста да би преокренула резултат. Мемфис Депај је ушао на терен у 75. минуту, а у 84. са беле тачке погодио и испоставило се донео тријумф гостима.

Барселона је сада трећа на табели са 48 бодова, Елче је 14. са 29.

БОНУС ВИДЕО: Хет трик Катаија за пети гол Црвене звезде

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39

ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

"ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ" Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

ИСТАКНУТИ глумац Бане Видаковић, који је пре три године осуђен због недозвољеног држања хероина за личну употребу, говорио је о породици и деци коју је, каже, управо због наркотика склонио из Србије.

29. 03. 2024. у 08:36