ЈЕДАНАЕСТЕРАЦ ЗА ПАРТИЗАН: Овако су црно-бели у самој завршници победили Спартак (ВИДЕО)

06. 03. 2022. у 15:48

ПАРТИЗАН је у Суботици, против Спартака, повео у самој завршници првенствене утакмице.

Фото Н. И.

У 26. колу Суперлиге Србије, црно-бели су повели у 84. минуту након што је судија Лазар Лукић показао на белу тачку јер је дуел Ђурасовића и Јовића окарактерисао као прекршај домаћег играча.

После ВАР интервенције, Лукић је прегледао поменуту ситуацију коју и ви можете видети у снимку пред вама, а онда решио да досуди једанаестерац за Партизан.

Узалуд су се бунили играчи Спартака, и тада, и након што је Бибрас Натхо постигао гол за 0:1, јер је поменути физички контакт арбитар окарактерисао као такво утицање на игру, да је контакт био довљан за пенал.

Утакмицу из Суботице могли сте из минута у минут да пратите на порталу "Новости".