ЛИВЕРПУЛ НАСТАВИО СЈАЈНУ СЕРИЈУ: Мане пресудио Вест Хему (ВИДЕО)

05. 03. 2022. у 20:49

ЛИВЕРПУЛ је наставио са сјајним играма. Снагу "црвених" осетио је и Вест Хем који је поражен на "Енфилду" са 1:0 у 28. колу Премијер лиге.

Изабраници Јиргена Клопа стигли су до 10. узастопног тријумфа у свим такмичењима. Ипак, до њега нису стигли баш лако.

Једини гол на утакмици постигао је Садио Мане у 27. минуту после асистенције Трента Александера-Арнолда.

Чини се да је десни бек Ливерпула желео да шутира. Добро је то пратио Сенегалац и из непосредне близине спровео лопту у мрежу ривала.

"Црвени" су у другом делу утакмице контролисали игру, но "чекићари" су у 70. минуту могли да ситгну до изједначења. Мануел Ланцини је пропустио велику прилику, пошто је са пет метара шутирао високо преко гола.

Ливерпул сада има 63 бода, три мање од Манчестер ситија који у недељу (17.30) играју велики дерби против Јунајтеда.

Премијер лига, 28. коло - резултати:

Субота

Лестер - Лидс 1:0 (0:0)
(Барнс 67)
Астон Вила - Саутемптон 4:0 (2:0)
(Воткинс 9, Луиз 44, Кутињо 52, Ингс 54)

БОНУС ВИДЕО: ВЛАХОВИЋ НОВИ РЕКОРДЕР: Пет највећих трансфера српских фудбалера

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00