ВАР ПОНИШТИО ПОБЕДУ: Фудбалери ТСЦ и Радника поделили бодове, нерешено и у Горњем Милановцу

02. 03. 2022. у 18:39

ОДИГРАНЕ су две утакмице Супер лиге Србије.

Фудбалери Металца и нишког Радничког одиграли су данас у Горњем Милановцу нерешено 1:1, у мечу 25. кола Супер лиге Србије.

Домаћи тим је повео у 22. минуту прелепим голом Јована Чађеновића са 30 метара, а бод је Нишлијама донео је Риоеји Мићибући у 33. минуту. Јапанац је погодио и у прошлом колу у ремију Радничког и Новог Пазара (1:1)

Нишки клуб је на петом месту Супер лиге Србије са 33 бода, док је Металац 14. са 23 бода.

Металац у наредном колу гостује Радничком у Крагујевцу, а нишки тим дочекује Колубару.

ТСЦ и Радник из Сурдулице су у Бачкој Тополи одиграли нерешено 0:0. Домаћи тим је у 59. минуту дошао до предности, али ВАР је поништио тај гол јер је лопта изашла у гол-аут.

Тим из Бачке је на седмом месту са 31 бодом, а Радник је 11. са два бода мање.

У следећем колу ТСЦ гостује Војводини, док Радник дочекује Чукарички.