ХАОС У НОВОМ ПАЗАРУ: Туча фудбалера, а са трибина лети "све живо" и ори се "Убиј, убиј, цигана..." (ВИДЕО)

01. 03. 2022. у 20:35

ФУДБАЛ нема ништа заједничко са оним што се догодило на крају утакмице у којој су играли Нови Пазар и Раднички Крагујевац у првенству Србије.

ХАОС У НОВОМ ПАЗАРУ: Туча фудбалера, а са трибина лети све живо и ори се Убиј, убиј, цигана... (ВИДЕО)

ТВ Арена спорт

Крагујевчани су победили са 1:0, али је тај сусрет завршен уз велике инциденте.

Они су почели у другом минуту судијске надокнаде, када је Филип Павишић, играч Новопазараца, направио не само неспортски прекршај, већ потез због ког му можда следи дужа суспензија, имајући у виду да је ривала који је лежао на игралишту подигао и гурнуо ка тлу.
То је изазвало општи метеж, најпре међу самим играчима, а у све се укључила и новопазарска публика. Она је уз бацање тврдих предмета на терен, па и једне столице колико се могло видети на снимку који је пред вама, вређала госте, узвикујући и "Убиј, убиј, цигана", што се можда односило на тренера Радничког, Ненада Лалатовића, великог звездаша.

Сам Лалатовић се на крају снимка види како покушава да смири ситуацију када се она други пут "закувала", али оно што свакако остаје као горак укус, јесте чињеница да су инциденти засенили фудбал. Нажалост, не први пут. И, не први пут у Новом Пазару.

А кад смо код фудбала већ, Ковачевић је голом у 66. минуту донео победу Крагујевчанима, који су од 89. играли без искљученог Пишчевића. Павишићу је, када се метеж примирио, такође показан црвени картон, па су тимови завршили меч бројчано изједначени.

Иначе, данас је одигран још један меч 25. кола Суперлиге Србије, а Спартак је у гостима савладао екипу Пролетера са 0:3 головима Бијеловића у 13, Туфегџића у 33. и Тодороског у 90. минуту.

БОНУС ВИДЕО ВЛАХОВИЋ НОВИ РЕКОРДЕР: Пет највећих трансфера српских фудбалера