ЛУКА МИЛИВОЈЕВИЋ НИЈЕ МОГАО ДА ВЕРУЈЕ: Толико је чекао шансу, а онда је обрадовао туђе навијаче (ВИДЕО)

26. 02. 2022. у 17:42

ЛУКА Миливојевић је дуго, баш дуго навијачима Кристал Паласа био један од најомиљенијих играча. Са правом је постао и капитен тог енглеског клуба. Али, не игра баш често у последње време, па је с великим нестрпљењем ишчекивао повратак у стартну поставу. Када се то десило... није се завршило како се надало.

EPA-EFE/Mike Hewitt / POOL

Палас је ове суботе угостио екипу Барнлија у 27. колу Премијер лиге, а српски интернационалац је са капитенском траком око руке повео свој тим на терен. Дуго је чекао да то уради у првенству, у коме није играо још од 14. јануара, а тад је добио шансу на само 25 минута.

И, када је коначно заиграо... десио се пех.

Само што је почело друго полувреме, при вођству Кристал Паласа од 1:0 захваљујући голу Шлупа у 9. минуту, Миливојевић је постигао аутогол.

Прилично несрећно, у најбољој намери, желећи да блокира центаршут упућен десетак метара од гола Кристал Паласа, наш фудбалер је "уклизао", а лопти променио путању таман толико да она одседне у мрежи домаћих.

Лука Миливојевић је остао на терену још 15-ак минута, а онда постао први замењени играч Паласа на овој утакмици.

Меч је и завршен резултатом 1:1, који је поставио наш фудбалер.

Кристал Палас је задржао 11. поизицију, с тим да је његов учинак од 30 бодова достигла Астон Вила (услед 0:2 на гостовању Брајтону), док је Барнли остао први "испод црте", 18. у конкуренцији 20 клубова (од којих три испадају), са 21 освојеним бодом до сада.

Бонус видео: Када је на Куп Кораћа ушао војни оркестар, "делије" и "гробари" су загрмели заједно