БББ ДИВЉАЛИ ПО СЕВИЉИ: Динамо пао у завршници првог полувремена (ВИДЕО)

17. 02. 2022. у 23:15

ФУДБАЛЕРИ Севиље савладали су загребачки динамо са 3:1 у утакмици која је имала и увертиру на улицама андалузијског града, а било је жестоко и на трибинама, нарочито после контроверзног пенала за домаћина.

EPA-EFE/Raul Caro

Иван Ракитић реализовао је најстрожу казну у 13. минуту утакмице на "Пицхуану" а најватренијим присталицама модрих није се свидела одлука судије да досуди казнени ударац против њиховог клуба.

Око 1200 припадника злогласних Бед блу бојса стигло је на утакмицу а после досуђеног пенала кренули су да дивљају. Летеле су и столице на припаднике чувара реда у главном граду Андалузије, али се све смирило у року од два минута.

Осим Ракитићевог гола, на утакмици су виђена још три и то сви погоци у последња четири миута првог дела. Најпре је Оршић изједначио у 41, да би Севиља фуриозном завршницом стигла до два гола и релативно убедљиве предности пред реванш у Загребу. Стрелци су били Лукас Окампо у 43. минуту и новајлија из Манчестер јунајтеда Ентони МАрсијал у првом минуту надокнаде.

Марко Грујић је учествовао у тријумфу Порта над Лацијом Сергеј Милинковић-Савића а  обојица су зарадили жуте картоне.

Ракитић 13п, Окампос 44, Марсијал 45+1 – Оршић 41

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01