УЖАСНА СМРТ: Рефлектор пао на утакмици и убио навијача
СПОРТ је задесила трагедија.
Твитер / elespanolcom
У шпанском градићу Пола де Лења, током трећелигашке утакмице у којој су снаге одмерили Лененсе и Леалтад де Виљависиоза, пао је рефлектор и усмртио једног навијача на трибини.
Према наводима локалних медија, до ове несреће дошло је услед јаког ветра.
Несрећни навијач је преминуо на лицу места, а други је одвезен у болницу.
Лекари се боре за његов живот, јер је задобио фрактуру лобање.
Стадион је, одлуком локалних власти, затворен за даљу употребу и на њему ће утакмице моћи да се играју тек када се реновира.
Бонус видео: Највећи олимпијски скандал - Пендреком пребијена клизачица да би друга победила
Препоручујемо
БРУКА И СРАМОТА: Твитер увео дозволу да се Новак Ђоковић вређа на националној основи
13. 02. 2022. у 15:57
"НЕ СМЕШ ТО ДА РАДИШ!" Тренер Јувентуса Алегри "изрибао" Душана Влаховића
14. 02. 2022. у 10:08
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)