ПАВКОВ КРВАВЕ ГЛАВЕ НАПУСТИО ТЕРЕН: Стрелац водећег гола за Звезду извукао дебљи крај у судару са Ндијаеом (ВИДЕО)

12. 02. 2022. у 17:38

ЦРВЕНА звезда води са 1:0 средином првог полувремена утакмице против Чукаричког а Милан Павков је после водећег гола на терену остао само два минута.

М. Вукадиновић

Сударио се са Ибрахимом Ндиајеом, те је крваве главе напустио терен, а Дејан Станковић морао да промени нападача.

Уместо њега у игру је ужао Ришаиро Живковић.

Дејан Станковић је након меча изјавио да је са Миланом Павковим све у реду и да је меч морао да напусти због покидане аркаде.

Tok meča možete da pratite na sajtu Novosti.rs.

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35