БЕЗ ВАРА У НИШУ? Технички проблеми онемогућују преносу утакмице Раднички - Партизан

12. 02. 2022. у 14:11

МАЊЕ од пола часа пре почетка утакмице Раднички Ниш - Партизан, није познато да ли ће бити директног телевизијског преносас утакмице, а тиме је под знаком питања и ВАР на овом мечу.

Како јављају са Чаира, ТВ Арени, која реализује преносе Суперлиге Србије и преко које функционише конекија са ВАР собом, због квара на електро-мрежи је пукао систем који покушавају да оспособе до почетка меча.

Неко време није могао да се прати програм ниједног канала ТВ Арене, али је сигнал пре неколико минута пуштен, па се надамо да ће и пренос пролећне премијере Радничког и Партизана бити омогућен.

Тренер Александар Станојевић на пролећној премијери не може да рачуна на повратнике Јевтовића и Фејсу, као ни на недовољно опорављеног Лазара Марковића.

Утакмицу у Нишу почеће следећих 11 играча:

Поповић - Живковић, Вујачић, Саничанин, Урошевић - Јојић, Зђелар - Терзић, Натхо, Мениг - Рикардо.

И Радослав Батак се суочио са кадровским  проблемима, што због повреда, што због касно регистраваних играча, па се определио за следећи састав:

Дујмовић – Аксентијевић, Басиле, Савић, Ћирковић – Ковачевић, Пејовић – Арсић, Митровић, Касалица – Штулић

Иначе, прва утакмица јесењег дела сезоне већ је почела. У Крагујевцу гостује Пролетер а после првог полувремена резултат је 0:0.